background

Uçak ve Yedek Parça Lojistiği

Hava Araç Ve Ekipmanları

Uçak ve Yedek Parça lojistiği titizlik ve tecrübe gerektiren bir taşımacılık uzmanlığı isteyen, özel bir hizmettir. Uluslararası havayolu firmalarının taşıyıcı şirketten beklediği zamanlamada hassasiyet ve olası sorunların en hızlı şekilde çözüme ulaştırılmasını sağlayan bir tam hizmet anlayışıdır. Lojistikte oluşabilecek aksaklıklar, zincirleme olarak tüm havayolu çalışmalarını etkileyeceği için güvenilir bir firma seçmek çok önemlidir. Taşınacak her parçanın güven içinde yerine ulaşması demek, uçağa binecek yolcuların da aynı şekilde güvende olması anlamına gelmektedir. Turhan Proje Lojistik olarak özel uzmanlık gerektiren Uçak ve yedek parça lojistiği çalışmalarında sizlere hizmet sunmaktan memnuniyet duyuyoruz.

Helikopter Taşımaları

Helikopter taşımaları başından sonuna kadar profesyonel bir hizmet sürecini kapsayan önemli bir proje taşımacılığıdır. Turhan Proje Lojistik olarak sektördeki deneyimlerimiz sayesinde helikopter nakliyesinde de proje çalışmalarını başarıyla gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Kuruluşumuzdan itibaren verdiğimiz proje hizmetler ile oldukça geniş bir sektör dağılımına hizmet sunuyoruz. Bu sayede alanında profesyonel birçok kişi ile çalışma sağlıyoruz. Helikopter taşıma hizmetinde yer alan ekipmanlarımız ile taşımacılığı en üst seviyede profesyonel bir şekilde yürütmekteyiz. Bunların dışında hizmet sunduğumuz projeler;

Uçak ve yedek parça nakliyatı hizmetlerimizi özel araçlar, özel ekipmanlar ve özel seçilmiş ekiplerimizle gerçekleştiriyoruz. Yükleme alanından taşınacak araca yüklenmesi, taşınacak yolun güzergah ve yol analizi, teslim noktasında araçtan indirilme süreçleri gibi tüm detayları profesyonel ekiplerimizle hazırlıyoruz.